تخته سبز چیست ؟

وبسایت آموزشی تخته سبز از سال ۱۳۹۳ توسط فارغ­ التحصیلان دانشگاه­های معتبر سراسری تهران شکل گرفت. هدف گروه آموزشی تخته­ سبز ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب در تمامی استان­های ایران و همچنین هم­وطنان مقیم خارج از ایران است و در این راستا کلاس­های حضوری و آنلاین برگزار نموده و جزوات و نمونه سوالات در سطوح مختلف را در اختیار دانش آموزان و دانشجویان  قرار می­دهد. این مجموعه در زمینه مقاطع ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه ، دروس دانشگاهی و همچنین کلاس­های ویژه تیزهوشان و آمادگی جهت کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد و سایر دوره های آزاد و تخصصی به صورت تدریس فردی و یا گروهی فعالیت دارد.

هزینه کلاس ها به چه صورت است ؟

هزینه کلاس ها به تعداد جلسات و مقطع تحصیلی هر فرد ، حضوری و یا آنلاین بودن دوره بستگی دارد ، هزینه کلاس ها در مواردی خاص شامل تخفیف ها و طرح های ویژه ای می شود.

شرایط تخفیف کلاس ها و طرح وِیژه به چه صورت است ؟
  1. تعداد جلسات بیشتر از ۱۰ جلسه ، شامل ۱۰ درصد تخفیف برای کل جلسات می­شود بدین صورت که اگر هر فرد ۱۰ جلسه­ را با هر استاد و مدرس سپری کند ، جلسه ۱۱ ام آن به صورت رایگان خواهد بود و این روند قابل تکرار است.
  2. در صورت برگزاری کلاس­ها به صورت آنلاین، هزینه دوره شامل ۲۰ درصد تخفیف می­گردد که این طرح محدودیتی برای تعداد جلسات ندارد.
  3. در صورت معرفی به دوستان و آشنایان ، به شخص معرف ۱۰ درصد تخفیف داده خواهد شد که این میزان تخفیف یا برای آن فرد در دوره­های بعدی لحاظ گردیده و یا با اختیار شخص معرف به کسی که معرفی شده ، اختصاص داده می­شود.
  4. کلاس های دونفره ۳۰ درصد ، سه نفره ۴۰ درصد و برای کلاس های بیش از سه نفر و گروهی به صورت توافقی می باشد. به عنوان مثال در صورتیکه هزینه یک کلاس جلسه­ای  200 هزار تومان باشد برای سه نفر۶۰۰ هزار تومان شده که با احتساب ۴۰ در صد تخفیف ، ۳۶۰ هزار تومان می­گردد.
نحوه پرداخت هزینه کلاس به چه صورت است ؟

 هزینه هر کلاس به صورت جلسه­ای دریافت می­گردد که می­توانید هزینه را به صورت نقدی به استاد و یا از طریق درگاه اینترنتی در نظر گرفته شده در سایت تخته پرداخت نمایید.

لغو و یا جابجا نمودن کلاس ها چگونه است ؟

لغو یا جابجایی قبل از ۳ ساعت مانده به شروع کلاس : پرداخت هیچ هزینه ای لازم نیست

لغو یا جابجایی  از ۳ الی ۱ ساعت مانده به شروع کلاس : پرداخت ۲۵ درصد از هزینه جلسه

لغو یا جابجایی از ۱ ساعت مانده تا شروع کلاس : پرداخت ۵۰ درصد از هزینه جلسه

مدت زمان هر جلسه چقدر است ؟

مدت زمان هر جلسه­ی آموزشی ۹۰ دقیقه می­باشد اما در گروه آموزشی تخته سبز هدف اصلی در هر جلسه انتقال درست مفاهیم و جمع بندی مبحث شروع شده از ابتدای جلسه می­باشد لذا اهمیت کیفیت و حفظ تمرکز مدرس برای جمع­بندی مطالب اهمیت بیشتری نسبت به اتمام زمان دارد. (چند دقیقه اضافه در پایان جلسه به صورت رایگان است)

آیا مدت زمان کلاس می تواند بیشتر از ۹۰ دقیقه باشد ؟

زمان کلاس براساس توافق شما با مدرس هماهنگ می­شود و هر جسله می­تواند بیشتر از ۹۰ دقیقه باشد که در اینصورت، به نسبت میزان افزایش زمان کلاس ، هزینه کلاس نیز افزایش می‌یابد. به عنوان مثال اگر کلاس به جای ۹۰ دقیقه، ۱۲۰ دقیقه باشد، هزینه کلاس دو برابر می‌شود

زمان برگزاری و هماهنگی کلاس ها در روزهای هفته به چه صورت است ؟

برگزاری کلاس وابسته به هماهنگی شاگردان با مدرسین بر اساس زمان­های مناسب دوطرف است. اما بیان دو نکته لازم است :

۱- برای هماهنگی کلاس­ها با مدرسین هر درس ، بهتر است از ۴۸ ساعت قبل هماهنگ نمایید تا مدرس بتواند زمان مناسبی را برای کلاس شما اختصاص دهد.

۲- جهت هماهنگی راحت­تر و بدون محدودیت گروه آموزشی تخته سبز استفاده از دوره­های آنلاین را به شما پیشنهاد می­کند که در هر ساعت از شبانه­روز در هفته امکان برگزاری کلاس را برای شاگرد و مدرس فراهم می­نماید.

کلاس های مجموعه آموزشی تخته سبز در کجا تشکیل می گردد؟

مدرسین و اساتید گروه آموزشی تخته سبز ، براساس درخواست دانش آموزان و دانشجویان برای کلاس­های حضوری، در منزل شاگردان و یا در آموزشگاه‌های موجود در سراسر تهران کلاس خصوصی برگزار می­نمایند.

آیا می‌توانم درصورتی که از یک معلم راضی نبودم، معلم دیگری دریافت کنم؟

بله ، در هر زمان که از نحوه تدریس مدرسی ناراضی بودید با هماهنگی مدیریت مجموعه می­توانید مدرس یا استاد دیگری را انتخاب نمایید.

آیا مدرسین و اساتید گروه آموزشی تخته سبز قابل اعتماد هستند ؟

مدرسین و اساتید گروه آموزشی تخته سبز علاوه بر داشتن مدارک تحصیلی از دانشگاه­های معتبر ایران و داشتن علم و دانش کافی و لازم جهت تدریس ، دارای فن بیان قوی جهت انتقال مفاهیم هستند و هر مدرس چندین سال تجربه کلاس­های فردی و گروهی در حوزه تخصصی خود را داراست. هر فرد و عضو جدیدی که وارد این مجموعه شود ، قطعا بر اساس معیار­هایی چه از نظر دانش و تحصیلات و چه از نظر قدرت بیان مطالب سنجیده شده است.

من مدرس و یا استاد هستم . چگونه می توانم با گروه آموزشی تخته سبز همکاری داشته باشم ؟

اگر می­دانید علاوه بر داشتن علم و دانش لازم ، دارای فن بیان و قدرت انتقال مطلب بالایی هستید ،برای عضویت در گروه آموزشی تخته سبز وارد بخش همکاری با ما شده و درخواست بدهید. سپس درخواست و روزمه شما بررسی شده و درصورت تایید مدیریت، زمان مصاحبه با شما مشخص می‌شود.